8570 TRAVERTINO LIGHT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8570 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | No |
| Type | MARBLE |
| Finishing | HONED AND MASTIC FILLED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 147cm / 58inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 251kg |